عوارض میکروبلیدینگ

عوارض میکروبلیدینگ عوارض میکروبلیدینگ

امروزه روش میکروبلیدینگ  را بسیار بر سر زبان ها می شنویم و میبینیم که مخاطبان  بسیار زیادی را به خود اختصاص داده است و بهترین روش برای زیبا سازی و جوان سازی چهره و اجزای صورت شناخته شده است .

سوالی که در خصوص میکروبلیدینگ به وجود می آید و افراد نسبت به ان حساس هستند این موضوع است که عوارض میکروبلیدینگ چه می باشد ؟

تا با دانستن این موضوع بتوانند با اطمینان بیشتر ، انتخاب بهتری را داشته باشند .

در مطلب پیش رو به توضیحاتی راجب عوارض میکروبلیدینگ میپردازیم تا شما را با این موضوع اشنا سازیم و اطلاعاتی را در این زمینه برای شما گزارش دهیم .

 

عوارض میکروبلیدینگ

قبل از پرداختن به موضوع  عوارض میکروبلیدینگ ابتدا شما را با این روش آشنا می کنیم .

میکروبلیدینگ روش ماندگار و طبیعی برای زیبا سازی عضو هایی همچون ابرو ، چشم ، لب کاربرد دارد و زیبایی طبیعی یا آرایش دائمی را به این عضو ها هدیه می دهد .

دستگاه میکروبلیدینگ ، قلمی می باشد که سوزن  های ریز را در خود داشته و از این طریق رنگ دانه های طبیعی را بر سطح مشخص پوست انتقال می دهد .

میکروبلیدینگ در ابرو ، قابلیت طراحی تار های ابرو را به صورت کاملا ظریف و حرفه ایی را در لا به لای ابرو ها دار که سطح ابرو ها را پر پشت نشان داده و زیبایی طبیعی ر به ابرو چهره می دهد ، که همچنین قابلیت اجرای طراحی کاملا طبیعی و حرفه ایی را در اعمال خط چشم و خط لب را نیز دارد که به صورت حرفه ایی زیبایی منحصر به افراد را اجرا می نماید .

 

عوارض میکروبلیدینگ چیست ؟

در ابتدا باید عرض کرد که میکروبلیدینگ هیچگونه دردی را در اجرای خود  برای افراد به همراه خود ندارد زیرا در این روش از بی حسی موضعی در جهت رفع درد استفاده میشود بنابراین  نیازی به بی هوشی ندارد .

در جهت عوارض میکروبلیدینگ باید گفت که در این روش از رنگ های استاندارد ، مخصوص و طبیعی برای اجرا استفاده میشود ، بنابراین امکان آلرژی و حساسیت را بر روی پوست به همراه ندارد و عفونت و خطر را برای افراد به بار نخواهد داشت ، بنابراین این عوارض را نیز به خود راه نداده است .

از دیگر نکات عوارض میکروبلیدینگ به این نکته میپردازیم ، دستگاه میکروبلدینگ دارای سوزن های بسیار ریز بوده که در عمق مشخصی از پوست انتقال داده می شود ، در این خصوص به بافت داخلی پوست آسیبی وارد نخواهد شد همچنین دستگاه میکروبلیدینگ دارای سوزن های یکبار مصرف می باشد به این صورت که برای اجرا در هر فردی ،  سوزن های مخصوص مورد استفاده قرار میگیرد تا از این طریق امکان انتقال بیماری از فردی به فرد دیگر خاموش گردد .

 مسئله ایی که در روش های پیشین  مورد توجه قرار نمیگرفت و گاها آثار مخرب را بر جای میگذاشت ، اگر بخواهیم به عوارض میکروبلیدینگ اشاره نماییم  باید بگوییم که در این روش رنگ مصرفی نیز به داخل دستگاه بر نگشته و برای فرد دیگر  مورد انتقال قرار نمیگیرد و از بروز هرگونه بیماری مشترک جلوگیری می نماید .

 

توضیحاتی در خصوص عوارض میکروبلیدینگ

به طور کلی میتوان گفت که عوارض میکروبلیدینگ وجود نداشته و جزء روش های استاندارد در دنیا به شمار خواهد رفت که افراد میتوانند زیبایی طبیعی را از این طریق به دست آورند .

 زیبایی و طبیعی بودن در این روش به قدری فراوان است که امکان تشخیص را برای افراد نزدیک فرد نیز به همراه ندارد و عملکردی کاملا متفاوی با روش هایی همچو هاشور و تاتو به همراه دارد .

 

 نکات عوارض میکروبلیدینگ

 در این که روش میکروبلیدینگ به طور کل بدون عوارض می باشد شکی نیست ، اما رعایت نکاتی  در اجرای این روش کاملا ضروری می باشد .

افراد باید در انتخاب  کلینیک اجرای میکروبلیدینگ بسیار وسواسانه اقدام نمایند تا کلینیک کاملا استاندارد همراه با ماهر ترین و با تجربه ترین متخصص اقدام به خدمت رسانی افراد را به همرا داشته باشند .

متخصص در مرکز معتبر میکروبلیدینگ ، باید در جلسه مشاوره به معاینه دقیق ابرو ، چشم و یا  لب فرد بپردازد تا با توجه به چهره شخص  نحوه طراحی را برنامه ریزی نماید تا دقیق ترین و بهترین حالت ممکن را در اجرا به کار گیرد ، همچنین جویای کلیه بیماری های شخص و دارو های مصرفی وی گردد تا تداخلی در اجرا به وجود نیاید .

همچنین متخصص باید با طراحی تخصصی اقدام به زیبا سازی به صورت طبیعی چهره افراد بپردازد .

 با رعایت چنین نکاتی هیچگونه عوارضی در میکروبلیدینگ وجود نخواهد داشت .

 

آدزس و تلفن

مرکزمیکروپیگمنتیشن و
میکروبلیدینگ زهرابزرگی
تهران_صادقیه
09388871570
44233713