میکروپیگمنتیشن ابرو چیست ؟

ابرو  در زیبا نشان دادن و بهتر جلوه گردن صورت نقش زیادی دارد بنابراین ابرویی زیبا و خوشفرم تاثیر زیادی بر زیبا کردن و خوش چهره نشان داده صورت می گذارد  ، متاستفانه تعداد افرادی که ابرو هایی نا قشنگ  و یا ابرو هایی کم پشت و  دارای ریزش  می باشند بسیار زیاد است و این نا فرمی در ابرو ها  سبب ضعف روحیه افراد و کاهش اعتماد به نفس  شده و بر زیبایی چهره آسیب میزند ، معولا راهای زیادی برای درمان ریزش ابرو وجود دارد که اصولا برگشت پذیر می باشند ، اما درمان نا فرمی و نا زیبایی ابرو ها محدود است . خوشبختانه با پیشرفت علم در زمینه زیبایی ، روش میکروپیگمنتیشن ابرو به وجود آمد و زیبایی را به ابرو ها و به صورت ها بخشید .

میکروپیگمنتیشن ابرو چیست ؟

میکروپیگمنیشن ابرو ، دستگاهی می باشد که مجهز به سوزن مخصوص و کاملا ریز بوده که رنگدانه های طبیعی و استاندارد را در لا به لای ابرو ها  به شکل تار ابرو تزریق می کند و با هاشور زدن ابرو ها سبب پر پشت شدن ابرو ها به صورت کاملا طبیعی می شود و ظاهری شیک و خاص و کاملا طبیعی  به ابرو ها می دهد ، این روش هر روزه مخاطبان بیشتری را به خود جذب میکند ، زیرا امروزه همه افراد خواستار ظاهری طبیعی اما زیبا وشکیل می باشند که این روش این خواسته را محقق ساخته است .

قبل از اجرای میکروپیگمنتیشن ابرو ، ابتدا ابروی فرد توسط بی حسی موضعی  بی حس میگردد تا   از طریق تزریق سوزن فرد دردی را متحمل نشود ، این روش بدون درد و بدون خونریزی بوده و تنها در  سطح رویی پوست تزریق  صورت میگیرد بنابراین رنگدانه ها و  تزریق سوزن به بافت های پوست هیچگونه آسیبی وارد نمی کند . و به طور کل این روش هیچگونه آسیب و عوارضی را به خود راه نداده و هیچگونه محدودیتی برای اجرا ندارد و در سر تا سر دنیا مورد استفاده افراد قرار میگیرد .

تنفاوت میکروپیگمنتیشن ابرو با تتو

این روش علاوه بر پر پشت کردن و فرم دادن ابرو ها قادر به ایجاد قاب و قرینه کردن ابرو نیز می باشد ، این روش کاملا دائمی و طبیعی بوده و  مانند تتو نیاز به چند جلسه درمان ندارد و تنها در یک جلسه پایان می پذیرد ، تتو سبب نشان دادن چهره ایی مصنوعی در افراد میشد و جلوه ایی ماژیکی و براق بر جای می گذاشت اما این روش هدف اصلی خود را  طبیعی جلوه دادن ابرو ها قرار داده است ، و دقیقا مانند تار های ابرو جلوه میکند . تفاوتی که در تتو نسبت به میکروپیگمنتیشن ابرو وجود دارد این است که تتو توسط هر فردی صورت میگرفت و تنها نیاز به یک دستگاه معمولی و رنگ هایی نا مرغوب بود و اجرا کننده نیز با بی مهارتی خود سبب بد فرم کردن ابرو ها و آسیب به خود ابرو ها و بافت پوست افراد  می شد ، اما میکروپیگمنتیشن ابرو تنها توسط متخصص مربوط به خود واقع در کلینیکی مجهز و استریل اجرا میشود و تنها با رنگ مخصوص خود که کاملا استاندارد می باشد انجام میگیرد ، این روش دارای سوزن های یکبار مصرف بوده و رنگدانه را به سمت خود برگشت نمیدهد ، در همین خصوص باعث انتقال بیماری  از افراد به یکدیگر نخواهد شد . میکروپیگمنتیشن ابرو روشی کاملا استاندارد می باشد که بسیار طبیعی عمل کرده و ماندگاری بسیار بالای دارد ، این روش زمان اجرایی کمی را به خود اختصاص داده و وقت زیادی را به خود نمیگیرد و افراد با استفاده از آن دیگر نیازی به  وقت صرف کرده روزانه نسبت به آرایش  ابروی خود ندارند .

 هزینه میکروپیگمنتیشن ابرو چگونه است ؟

 هزینه میکروپیگمنتیشن ابرو ، بستگی به مقدار استفاده و هاشور زدن تارهای ابرو می باشد ، بنابراین در جلسه مشاوره با توجه به شرایط ابروی فرد محاسبه گشته و به اطلاع مراجعین می رسد .

آدزس و تلفن

مرکزمیکروپیگمنتیشن و
میکروبلیدینگ زهرابزرگی
تهران_صادقیه
09388871570
44233713