میکروپیگمنتیشن ابرو

میکروپیگمنتیشن ابرو میکروپیگمنتیشن ابرو

میکروپیگمنتیشن ابرو

زیبایی و آراستگی چهره برای هر فردی مهم تلقی می شود ، که این حس اهمیت در زنان فراوان تر خواهد بود .

یکی از عضو های چهره که تاثیر بالایی بر زیبایی آن دارد ابرو می باشد  که افراد زیادی چه از طریق ژنتیک چه از طریق ریزش ابرو صاحب ابرو های زیبا و مرتب نخواهند بود و به دنبال راهی برای زیبا نشان دادن آن می باشند .

دستگاه میکروپیگمنتیشن این قابلیت را دارد که زیبایی طبیعی و منحصر به فردی را به ابرو ها هدیه دهد ، که در ادامه مطالب به شفاف سازی این موضوع میپردازیم .

 

 دستگاه میکروپیگمنتیشن ابرو

 برای زیبایی بخشیدن به ابرو ها راهای متفاوتی وجود دارد که گاها تاثیر خوبی را بر جای نگذاشته و ناکامی را به همراه خود دارند .

در سال های گذشته افراد برای زیبا کردن چهره به واسطه ی ابرو های خود به دنبال روش تاتو می رفتند که این روش  ابرو های ماژیکی و غیر طبیعی را برای آن ها به همراه داشت و به علت بهداشتی نبود آن گاها عوارض هایی را با خود بر جای میگذاشت به طور کل علاوه بر این که چهره زیبا تر نمیشد ، جلوه ایی کاملا مصنوعی را  نیز به خود میگرفت .

پس آن روش هاشور به میان آمد که باز هم ظاهر مطلوبی را به جا نمی آورد و عملکردی همچو تاتو بر جای میگذاشت .

اما استفاده از روش زیبا سازی ابرو به واسطه دستگاه میکروپیگمنتین ابرو ، داشتن ابرو هایی کاملا طبیعی پر پشت و  مرتب را برای افراد نوید می دهد که زیبا تر نشان دادن چهره را به همراه دارد .

 

دستگاه میکروپیگمنتیشن ابرو چگونه است ؟

برای استفاده از دستگاه میکروپیگمنتیشن ابرو ، باید به مراکز زیبایی مراجعه نمود و روش را توسط متخصصی ماهر و با تجربه به انجام رساند .

این روش بدون نیاز به جراحی خونریزی و درد می باشد و در کمترین زمان ممکن بهترین جلوه را نصیب ابرو ها خواهد نمود .

برای استفاده از دستگاه میکروپیگمنتیشن ابرو ابتدا نیاز به جلسه مشاوره خواهد بود تا متخصص به معاینه دقیق ابرو ها بپردازد و رنگ مورد استفاده را با توجه به رنگ واقعی ابرو ی شخص برای جلسه اجرا انتخاب نماید ، همچنین با برسی دقیق ابرو و چهره فرد نحوه اجرا و نوع حالت دادن به ابرو را برنامه ریزی نماید .

 

 اجرا با دستگاه میکروپیگمنتیشن ابرو

متخصص برای اجرا با دستگاه میکروپیگمنتیشن ابرو ، در جلسه مشاوره به بی حسی موضعی ابرو ها میپردازد تا فرد هیچگونه دردی را احساس ننماید .

سپس از طریق دستگاه میکروپیگمنتیشن اقدام به طراحی  تار های ابرو در لا به لای ابرو ها می نماید ، این دستگاه دارای سوزن های بسیار ریز بوده و رنگ دانه های طبیعی را از طریق سوزن های ریز خود بر سطح ابرو ها انتقال می دهد .

و این چنین  اجرا با دستگاه میکروپیگمنتیشن ابرو  در یک جلسه به اتمام خواهد رسید و نیازی به تکرار جلسات ندارد .

 

 فواید اجرا با دستگاه میکروپیگمنتیشن ابرو

 ان روش امروزه  بیشترین تعداد متقاضی را به منظور زیبا سازی ابرو ها به خود اختصاص داده است ، زیرا این روش  ، روش تکامل یافته زیبا سازی ابرو ها بوده و زیبایی طبیعی بدون قابلیت  تشخیص را به همراه خود دارد .

 دستگاه میکروپیگمنتیشن ، دارای سوزن های یکبار مصرف می باشد و برای هر مراجعه از سوزن جدید استفاده خواهد شد  اینگونه خطر ابتلا به بیماری های مشابه در میان افراد از بین خواهد رفت و قابلیت انتقال بیماری در میان افراد را نخواهد داشت که متاستفانه در روش های پیشین این موضوع رعایت نمیشد و عوارض ناخوشایندی را بر جای میگذاشتند .

نکته دیگری که دستگاه میکروپیگمنتیشن به خود اختصاص داده است این مورد می باشد که  این دستگاه  به گونه ایی طراحی گشته است که امکان بازگشت رنگدانه های استفاده شده را به داخل دستگاه ندارد و اینگونه در زمان اجرا برای فرد دیگر رنگ مصرفی نفر قبل  مورد استفاده قرار نمیگیرد  و از انتقال بیماری ها جلوگیری می نماید .

مورد بعدی در فواید استفاده از روش میکروپیگمنتیشن ابرو ، طبیعی بودن رنگدانه ها می باشد رنگ های اجرایی در این روش طبیعی بوده و حساسیتی را برای افراد ایجاد نمی کند ، و انتقال آن ها نیز بر عمق سطحی پوست می باشد و آسیبی به بافت های پوست ایجاد نمی کند .

 

 نکته مهم در استفاده از دستگاه میکروپیگمنتیشن ابرو

برای استفاده از این روش منحصر به فرد و جهانی ، افراد باید حتما توجه داشته باشند که از بهترین مرکز های زیبایی برای اجرای خود استفاه کنند تا مرکز کاملا استاندارد باشد و تمامی نکات استاندارد در آن جا رعایت شود تا ازبروز هرگونه مشکل احتمالی جلوگیری گردد .

زیرا مرکز معتبر از بهترین متخصصین این امر در اجرا استفاده  می نمایند که این موضوع در اجرای میکروپیگمنتیشن ابرو بسیار مهم خواهد بود .

میکروپیگمنتیشن ابرو ، در مدت مشخص خود نیاز به ترمیم خواهد داشت .

 

 

 

آدزس و تلفن

مرکزمیکروپیگمنتیشن و
میکروبلیدینگ زهرابزرگی
تهران_صادقیه
09388871570
44233713