هاشور ابرو به روش میکروپیگمنتیشن

هاشور ابرو هاشور ابرو

هاشور ابرو به روش میکروپیگمنتیشن

متاسفانه همه افراد از نعمت داشتن ابروهای پرپشت و ضخیم برخوردار نیستند و همچنین بسیاری از ما مهارت‌های آرایشی برای اصلاح ایرادات ابرو را نداریم. حتی اگر مهارت آرایش کردن را هم قبلا آموخته باشید، آرایش هر روز زمان زیادی را از شما خواهد گرفت. اگر با این مشکلات روبرو هستید، میکروبلیدینگ می‌تواند راه جایگزینی برای شما باشد. میکروبلیدینگ یک روش تقریبا دائمی برای آرایش ابروهاست. به دلیل ارزان نبودن این روش بهتر است که از مزایا و معایب میکروبلیدینگ آگاهی کامل داشته باشید. میکروبلیدینگ چیست و نکاتی که باید در مورد میکروبلیدینگ بدانید را در این مطلب برای شما شرح خواهیم داد.

 

میکروپیگمنتیشن ابرو چیست؟

هاشور ابرو یعنی طراحی و کشیدن خط مو و همچنین قرینه سازی ابروها که امروزه جایگزین تاتو کردن ابروها (روشی غیراستاندارد و خطرناک) در گذشته شده. حالا این هاشور ابرو به ۲ تا روش انجام میشه که میکروپیگمنتیشن یکی از اونهاست؛ روش دیگش هم میکروبلیدینگ هست. به هاشور ابرو با روش میکروپیگمنتیشن اصطلاحا “میکروپیگمنتیشن ابرو” میگن؛ یعنی عمل هاشور زدن ابروها با دستگاه میکروپیگمنتیشن و به صورت تخصصی انجام میشه و ابروها به شکل کاملا طبیعی، طراحی و اجرا میشن.

پس در واقع ما یک نوع هاشور ابرو داریم که بسته به روش مورد استفاده در اون و تکنیک هایی که برای ایجادش استفاده میشه، از ۲ روش مختلف استفاده میکنه. از طرفی میکروپیگمنتیشن هم فقط برای ابرو نیست بلکه یکی از کاربردهاش توی ابروهاست و کاربردهای دیگه ای هم در چشم، مژه، لب، موی سر و … داره.

 

میکروپیگمنتیشن ابرو چگونه انجام می شود؟

اولین و پرکاربردترین جا در صورت برای انجام میکروپیگمنتیشن، ابروها هستن و برای سایه ابرو و هاشور ابرو از این روش استفاده میشه. هاشور ابرو به روش میکروپیگمنتیشن با دستگاه های مخصوص انجام میشه و سوزن های که در این دستگاه استفاده میشه، از نوع یکبار مصرف هستند. در واقع با استفاده از قابلیت تنظیم دور موتور دستگاه و از طریق سوزن های که بر روی نوک آن قرار داره، عمل هاشور زدن ابرو بصورت لایه های مجزا و ظریف و با دقت انجام میشه. کل عملیات حدودا ۲۰ دقیقه تا نیم ساعت طول میکشه و پیگمنتر برای انجام این کار حتما باید از دستکش استفاده کنه. هاشورهای زده شده با استفاده از این روش، حالتی کاملا طبیعی و مناسب دارند.

 

ماندگاری میکروپیگمنتیشن ابرو چه مدت است؟

میکروپیگمنتیشن ابرو تقریبا بین ۶ ماه تا ۳ سال دوام داره. ماندگاری این نوع از هاشور ابرو به عوامل زیر بستگی داره:

 • نوع اجرا
 • شرایط آب و هوایی که فرد در اونجا زندگی می کنه
 • جنس پوست (هر چی پوست چرب تر باشه، هاشور زودتر از بین میره چون چربی ترشح شده از پوست به هاشور آسیب میزنه)
 • نوع رنگ بکار رفته از نظر جنس
 • نوع رنگ بکار رفته از نظر روشن یا تیره بودن (هر چه رنگ هاشور روشن تر باشه کتر میمونه و زودتر نیاز به ترمیم پیدا می کنه)

 

میکروپیگمنتیشن ابرو برای چه کسانی مناسب است؟

هاشور ابرو به روش میکروپیگمنتیشن برای افراد زیر پیشنهاد می شود؛ هر چند هر کسی که تمایل داشته باشد می تواند از آن استفاده کند.

 • افرادی که ابروی نازک دارند.
 • افرادی که ابروی کم پشت دارند.
 • افرادی که به هر دلیلی (حادثه، بیماری و … ) فرم ابروی مناسبی ندارند.
 • افرادی که از مدل ابروی خود خسته شده اند.
 • افرادی که پوستشان به آرایش ابرو (مدادهای آرایشی) حساسیت پیدا کرده است.
 • افرادی که وقت و یا حوصله آرایش هر روزه ابروهای خود را ندارند.

 

هزینه میکروپیگمنتیشن ابرو چند است؟

قیمت میکروپیگمنتیشن بسته به نوع کار، نوع دستگاه، نوع رنگ استفاده شده، طرحی که انتخاب می شود و … متغیر می باشد.

توجه: توصیه جدی می شود که صرفا به دنبال مراکز با قیمت ارزان میکروپیگمنتیشن نباشید  و کیفیت کار، رعایت بهداشت و داشتن مجوز معتبر را حتما در اولویت قرار دهید.

 

 

آدزس و تلفن

مرکزمیکروپیگمنتیشن و
میکروبلیدینگ زهرابزرگی
تهران_صادقیه
09388871570
44233713