میکروپیگمنتیشن زهرا بزرگی

میکروپیگمنتیشن زهرا بزرگی میکروپیگمنتیشن زهرا بزرگی

 همیشه ابرو برای خانم ها بسیار مهم بوده است و از ایام های دور نیز، خانم ها همیشه سعی در آراسته کردن و زیبایی  ابرو های خود داشته اند.

 ابروی زیبا ظاهر منحصر به فردی به هر شخص هدیه میدهد در همین خصوص برای زیبایی ظاهر اهمیت بسیای دارد .

در مواقع زیادی ممکن است ابرو ها ریزش کند و یا به طور ژنتیک ، فرد ابرو های کم پشتی را داشته باشد که اصلا برای  ظاهر جلوه ی خوب و جذابی را به همراه نمی آورد .

زیبایی و فرم ابرو ها  بسیار مهم و برای زیبایی حیاتی می باشد روش های مانند ، مداد ابرو و یا سایه برای پر کردن و فرم دادن به ابرو ها جهت قرینه سازی به کار میرود که متاستفانه ریزش شدید ابروها را در بر دارد .

 مدتی ، استفاده از تتو ابرو ،  بسیار رایج بود که ظاهر ابرو را ماژیکی کرده و جلوه ایی کاملا مصنوعی به افراد میداد که روشی  همراه با عوارض نیز به شمار میرفت .

 با پیشرفت علم در کنار تغییر مد روز دنیا ، داشتن ابروهایی طبیعی و پر پشت و خوش حالت رو به روال گردید و دیگر کسی ابروهای ماژیکی را نمی پسندد .

خوشبختانه پیشرفت علم سبب گردید تا با به وجود آمدن روش میکروپیگمنتیشن ، ابرو ها کاملا طبیعی به خوش حالت ترین شکل ممکن  جلوه کنند و ظاهری شیک و زیبا به افراد هدیه دهند . در این مطلب به روش میکروپیگمنتیشن و هزینه میکروپیگمنتیشن ابرو می پردازیم .

 روش میکروپیگمنتیشن

 روش میکروپیگمنتیشن با استفاده از دستگاه مخصوص به خود که مجهز به سوزن بسیار ریز می باشد  با داشتن رنگ های مخصوص ، به القای ریز دانه ها در سطح رویی پوست ابرو میپردازد و جا های خالی از ابرو را توسط متخصص ماهر ، به صورت کاملا ظریف و  تمیز پر می کند .

 این روش جلوه ایی صد در صد طبیعی به ابرو خواهد داد و علاوه بر زیبایی ابرو ، به قرینه سازی ابروان نیز میپردازد .

 روش میکروپیگمنتیشن کاملا استاندارد و معتبر می باشد و با دستگاه خود  که دارای سوزن ها یکبار مصرف می باشد عامل انتقال هیچگونه بیماری از فردی به فرد دیگر نمیگردد . القای ریز دانه ها تنها در سطح رویی پوست انجام میشود به همین دلیل هیچ آسیبی به بافت داخلی پوست نخواهد رسید .

 محل مورد نظر برای استفاده میکروپیگمنتیشن نیز قبل از اجرا توسط  بی حسی موضعی ، بی حس میگردد و مراجعان گرامی هیچگونه دردی را توسط سوزن متحمل نمی شوند .

تمامی رنگ های  مورد استفاده برای این روش استاندارد بوده و رنگ های مخصوص به خود را میخواهد و اصلا مانند تتو عمل نخواهد کرد .

 از مزیت های معروف این روش که سبب گردیده بهترین ، بالاترین ، پر مخاطب ترین  روش برای زیبایی ابرو ها در سرتاسر دنیا شناخته شود ، طبیعی بودن این روش است زیرا به نوعی در ظاهر جلوه می کند که فرد  بر طبیعی بودن ابروهای خود و زیبایی ابروان خود به  طور ذاتی به شک خواهد افتاد .

تمامی مصرف کنندگان این روش در سرتاسر دنیا اعلام رضایت کرده و شمار استفاده کنندگان  روش میکروپیگمنتیشن  روز به روز رو به افزایش است .

از دیگر مزیت های مهم روش میکروپیگمنتیشن ، بدون ضرر و آسیب بودن آن است و تقریبا تنها روشی است که هیچگونه آسیب را برای مراجعین به همراه ندارد . 

 هزینه ی میکروپیگمنتیشن ابرو نیز بسیار به صرفه و مناسب بوده به طوری که با توجه به مزایای بی شمار خود و رتبه ی بالا ی خود در سرتاسر دنیا هزینه ی بسیار خوبی را به خود اختصاص داده است .بنابراین هزینه ی میکروپیگمنتیشن ابرو، نیز جز مزایای خوب این روش به شمار می رود .

 هزینه میکروپیگمنتیشن ابرو

 هزینه ی میروپیگمنتیشن ابرو کاملا مقرون به صرفه می باشد تا همه افراد بتوانند با استفاده از این روش از داشتن چهره ایی زیبا و درنهایت روحیه ایی شاد و اعتماد به نفس بالا برخوردار باشند بنابراین هزینه ی میکروپیگمنتیشن ابرو  بسیار  منصافه می باشد .

 به طور جزئی هزینه میکروپیگمنتیشن ابرو بر حسب مقدار رنگ مصرفی و مقدار کار در ابرو محاسبه میشود که در جلسه مشاوره به اطلاع مراجعین محترم خواهد رسید .

آدزس و تلفن

مرکزمیکروپیگمنتیشن و
میکروبلیدینگ زهرابزرگی
تهران_صادقیه
09388871570
44233713